'

Ремонт-2012

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Ремонт-2012 Новий порядок виконання поточних і капітальних ремонтів житлового фонду в Івано-Франківську Єдиний розрахунковий центр


Слайд 1

Співфінансування Відповідно до «Положення про дольову участь у поточному та капітальному ремонтах багатоквартирних житлових будинків м. Івано-Франківська», затвердженого рішенням сесії міської ради від 22.08.2011 р. №357-13, всі поточні та капітальні ремонти багатоквартирних житлових будинків м. Івано-Франківська здійснюються виключно на умовах співфінансування.


Слайд 2

План-графік Обсяг робіт із поточного та капітального ремонту визначається управителем в порядку, передбаченому «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» з урахуванням заяв власників (наймачів) квартир. Перелік об’єктів включається в план-графік ремонтів, що складається управителем.


Слайд 3

План-графік 2012 На початку січня «ЄРЦ» оприлюднив план поточних і капітальних ремонтів на 2012 рік. План-графік передбачає виконання робіт у 578 будинках міста. Ремонтів потребують 185 дахів, 672 системи підвальних інженерних мереж, близько 500 під’їздів, понад 400 стояків водо- та теплопостачання, 145 електрощитових.


Слайд 4

План-графік 2012 Плани-графіки ремонтів доводяться шляхом розміщення оголошень на інформаційних стендах у під’їздах та/або біля будинків та на сайті управителя. Власники (наймачі) можуть заперечити оприлюднений план-графік шляхом подання письмової заяви управителю. Затвердження плану-графіка поточного ремонту відбувається управителем за наявності мовчазної згоди власників (наймачів). Ремонт-2012


Слайд 5

Дефектні акти Щодо кожного об’єкту, що включений в план-графік, зацікавленою підрядною організацією складається дефектний акт та попередній кошторис. Вибір підрядника здійснюється управителем після аналізу відповідних документів. Оцінка кошторисів у частині бюджетного фінансування здійснює ДП «Укрдержбудекспертиза».


Слайд 6

Збори власників Питання дольової участі власників у капітальному ремонті житлового будинку та поточного ремонту (за наявності заперечень з боку власників чи наймачів) розглядаються зборами власників. Організатором зборів виступає управитель, який повідомляє власників про місце, час та мету проведення зборів шляхом розміщення оголошень та готує на збори попередній кошторис робіт.


Слайд 7

Збори власників За підсумками зборів складається Протокол намірів про згоду (якщо учасники зборів простою більшістю голосів приймають позитивне рішення), або Ухвала про відмову. Протокол намірів є підставою для збору підписів власників про згоду на проведення у їхньому будинку ремонту та зобов’язання сплатити визначену суму коштів на співфінансування таких робіт.


Слайд 8

Відсоток співфінансування


Слайд 9

Відсоток співфінансування


Слайд 10

Бюджетне фінансування Бюджетне фінансування в погодженій з власниками частині відбувається на підставі затвердженого департаментом комунгоспу кошторису та затверджених в установленому порядку титульних списків. Договори укладаються між підрядником та управителем – в частині фінансування коштом мешканців департаментом – в частині фінансування коштом бюджету.


Слайд 11

Оплата Вартість робіт з поточного ремонту включаються в розрахунок тарифу за будинком за фактом підписання актів виконаних робіт. При цьому місячний платіж за такі роботи не може перевищувати 2 грн. за 1 кв. м житлової площі. Вартість капітального ремонту сплачується власниками на спеціальний рахунок, відкритий управителем для співфінансування капітального ремонту будинку одним платежем або рівними частками згідно встановленого договором графіку.


Слайд 12

Початок та здача робіт Капітальні роботи розпочинаються після сплати власниками понад 50% від розміру фінансування власниками. Бюджетні кошти сплачуються безпосередньо підряднику згідно відповідних призначень. Приймання робіт здійснюється на підставі акту приймання-здавання виконаних робіт, який підписується за участі власників.


Слайд 13

Контакти Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» вул. Незалежності, 161, м. Івано-Франківськ, тел. (0342) 750-600 www.domivka.if.ua ercentr@gmail.com Директор Вадим Войтик Заступник директора – начальник відділу по роботі з виробниками Микола Вітенко Заступник директора – начальник відділу по роботі зі споживачами Руслана Василюк Начальник відділу експлуатації Іван Коман Начальник відділу технагляду Віктор Дундяк Начальник відділу економіки та фінансів Алла Шевчук


×

HTML:

Ссылка: