'

Права видавництв та їх працівників при проведенні перевірок щодо наявності неліцензійного програмного забезпечення

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Права видавництв та їх працівників при проведенні перевірок щодо наявності неліцензійного програмного забезпечення Молотай Олександр юрист, керівник практики з інтелектуальної власності ТОВ “СіЕмЕс Камерон Маккена” Тел: +380 44 391 33 77 Факс: +380 44 391 33 88 Ел. пошта: oleksandr.molotai@cms-cmck.com


Слайд 1

ХЕНДЕ ХОХ! Хто приходить? Управління МВС по боротьбі з економічними злочинами, Органи державної податкової інспекції, Інспектори з інтелектуальної власності, Служба безпеки України.


Слайд 2

НАРЕШТІ ТИ ПРИЙШОВ! Як зустрічати перевіряючих? Перевірити посвідчення співробітника відповідної служби, Перевірити документ, що надає підстави для проведення перевірки, Викликати керівника, За розпорядженням керівника чи відповідальної особи надати перевіряючим усі документи, які необхідні їм для проведення перевірки.


Слайд 3

ВСІ НА ПІДЛОГУ! Права перевіряючих Одержати доступ до документів та матеріалів, які стосуються предмету перевірки, Вимагати призначення особи, відповідальної за проведення перевірки, Скласти акт про перевірку/протокол про правопорушення та вимагати його підписання, Вилучити документи або комп’ютери, у випадку виявлених порушень.


Слайд 4

ДЗУСЬКИ! Чого не можуть вимагати перевіряючі? Надавати для огляду особисті речі (включаючи особисті комп’ютери), Вимагати надання документів, які не стосуються обсягу перевірки, Вимагати підписання акту про перевірку/протоколу про правопорушення, якщо ви з ним не згодні.


Слайд 5

РУКИ НА СТІЛ! Що шукають? Комп'ютерне програмне забезпечення (ПЗ) є об'єктом авторського права.   Режим охорони визначається: Цивільним кодексом України; Законом України "Про авторське право і суміжні права” Використання ПЗ без дозволу власника авторського права є неправомірним і карається законом: цивільним кримінальним адміністративним


Слайд 6

ЯКИЙ ТИ, ПІВНІЧНИЙ ОЛЕНЮ?.. Основні види ліцензій на комерційне ПЗ


Слайд 7

ЗАЛІЗНІ ВІДМАЗКИ Як підтвердити наявність ліцензії? Документи, якими можна підтвердити наявність ліцензії на ПЗ: Паперовий примірник ліцензії або ліцензійної угоди, Сертифікат автентичності ПЗ (якщо передбачений виробником), Договір із постачальником ПЗ (для ВОХ або OLP ліцензій), Договір із продавцем комп’ютера (OEM-ПЗ), Оригінал носія ПЗ із захистом від підробки та кодом активації, Наклейка про автентичність OEM версії на комп’ютері.


Слайд 8

COVER YOUR BACK: поради системному адміністратору Алгоритм мінімізації порушень авторського права редакцією/видавництвом Обмежити самостійне встановлення нового ПЗ користувачами; Провести інвентаризацію встановленого програмного забезпечення; Провести інвентаризацію дозвільних документів на ПЗ (ліцензій); Створити список ПЗ встановленого без наявності ліцензій та альтернативного йому відкритого ПЗ; Затвердити список альтернативного відкритого ПЗ у керівника; Замінити неліцензійне ПЗ на безкоштовне; Створити окремий файл із копіями ліцензій на все ПЗ (комерційне і відкрите).


Слайд 9

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!


×

HTML:

Ссылка: