'

Шкільна бібліотека

Понравилась презентация – покажи это...

Слайд 0

Шкільна бібліотека Конюхівської СЗОШ І-ІІІ ст.


Слайд 1

Школа без книги – це світло без сонця. Бібліотека – це наш оберіг, Учні ростуть, для них книга – віконце У цей широкий непізнаний світ.


Слайд 2

Завдання шкільної бібліотеки: 1. забезпечення розвиткові і самореалізації особистості учня; 2. надання кожному учневі можливості самореалізації у навчальній діяльності, виходячи з його здібностей, інтересів, ціннісних орієнтирів і суб'єктивного досвіду; 3. створення умов для підвищення пізнавальної активності учнів, розвитку їх творчих здібностей; 4. виховання в учнів потреби до здорового способу життя; 5. сприяння реалізації державної політики в галузі освіти; 6. інформаційне забезпечення всіх аспектів навчально - виховного процесу освітнього закладу в засвоєнні програмних та факультативних знань, самоосвіті школярів.


Слайд 3

Без шкільної бібліотеки не може бути навчання. Фонд нашої бібліотеки на 01.09.2009 налічує понад 15883 примірників. Є тут і навчальна, і наукова, і розважальна література. В бібліотеці є література подарована діаспорою . Школа виписує кілька видів газет, журналів („Обрій”, „Інформаційний збірник”, “Директор школи”, „Все для вчителя”, “Позакласний час”), що дає можливість вчителям та школярам бути в курсі найновіших подій у світі. Ось чому учні нашої школи роблять помітні успіхи у навчанні. Книга – найкращий друг і порадник сучасних школярів Шкільний бібліотекар


Слайд 4

Книга – найкращий друг і порадник сучасних школярів Шкільна бібліотека підтримує і збагачує шкільну програму. Вона служить учням, учителям та управі школи інформативними матеріалами і різними способами доповнює інформацію, подану на уроках учителями та в підручниках.


Слайд 5

Активні читачі бібліотеки


Слайд 6

“Книга вчить, як на світі жить” Бібліотекарем школи велика увага приділяється вихованню в учнів бережливого ставлення до навчальної книги, як і до книги взагалі. Щорічно проводиться тиждень “Книга вчить, як на світі жить”. Це дає можливість залучити якомога більше дітей до бібліотеки, виховати в учнів інтерес, повагу та любов до книги. Цей тиждень з нетерпінням чекають учні і проводиться він активно і весело.


Слайд 7

Цікаве про книгу Кількість книг, яку може прочитати людина за все своє життя, не перевищує 6-8 тис, якщо читати щоденно по 50 сторінок. Найбільшою у світі книгою вважається "Суперкнига", видана в Денвері,  штат Колорадо, США в 1976 р. Її розміри 2,74 на 3,07 метра, вага 252,6 кг. В книзі 300 сторінок. Нині пристрій розміром з ніготь людської руки може зберігати інформацію, рівну за обсягом 100 книгам по 500 сторінок кожна.


×

HTML:

Ссылка: