'

РОЗВИТОК СПРОМОЖНОСТІ ІГС РЕФОРМУВАТИ УКРАЇНУ

Понравилась презентация – покажи это...

Слайд 0

РОЗВИТОК СПРОМОЖНОСТІ ІГС РЕФОРМУВАТИ УКРАЇНУ Проект реалізується Ресурсним центром ГУРТ у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc


Слайд 1

Мета проекту: - посилити ефективність діяльності інститутів громадянського суспільства (ІГС) шляхом просування культури організаційного розвитку серед ІГС України; - впровадження ідеї “вільно організованого ринку” постачальників послуг із організаційного розвитку, та зміцнення прямих зв’язків між ними та ІГС, які потребують таких послуг.


Слайд 2

Очікувальні результати: ІГС поінформовані про послуги, які підвищують організаційну спроможність ІГС обирають послуги, які відповідають організаційним потребам та свідомо інвестують у свій розвиток створено національну карту взаємозв’язків між провайдерами та користувачами тренінгових послуг підвищено якість тренінгових послуг, завдяки конкуренції «вільно організованого ринку»


Слайд 3

Основні заходи, які були передбаченні проектом: І національний відкритий простір з ефективності ІГС; дискусійні круглі столи з питань організаційного розвитку у Вінниці, Донецьку, Львові, Одесі, Сімферополі, Харкові, Херсоні, Чернівцях; круглий стіл у Києві за участю широкого кола експертів з інституційного розвитку; публікація тематичних статей в ЗМІ та в мережі Інтернет; щорічний Ярмарок інституційного розвитку; підсумкова дискусія в Києві за результатами виконання проекту.


Слайд 4

І національний відкритий простір з ефективності ІГС 18 червня 2010 року


Слайд 5

У заході взяли участь: представники національних та регіональних впливових ІГС, які приєднались до процесу національних консультацій донорські структури та корпоративні фонди експерти європейської платформи CONCORD (загалом 43 учасника) Напрацьована книга учасників відкритого простору, з якою можна ознайомитись за лінком: http://gurt.org.ua/news/recent/6844/


Слайд 6

Впродовж версня-жовтня 2010 року проведено 8 дискусійних круглих столів з питань організаційного розвитку у яких взяло участь 216 осіб.


Слайд 7

Проведено круглий стіл за ширшого кола експертів «Чи зацікавлені ІГС у підвищенні своєї організаційної культури?» (26 жовтня 2010 року) Під час заходу було: 1. Обговорено висновки експертів стосовно організаційного розвитку регіональних ІГС на основі проведених круглих столів; 2. Презентовано оновлено концепцію ІІІ Ярмарку інституційного розвитку; 3. Презентовано перші результати дослідження за методикою ONA; 4. Презентація тестової сторінки он-лайн Ярмарку.


Слайд 8

Кількість учасників: 262 Кількість провайдерів: 30 Кількість донорських та міжнародних організацій: 3 Кількість паралельних заходів: 17 Більш детально про ІІІ Ярмарок читайте на: http://gurt.org.ua/marketplace/fair3/


Слайд 9

Порівняльна характеристика Ярмарків за кількісними показниками:


Слайд 10

Висвітлення тематики “організаційного розвитку ІГС” в мережі Інтернет: - на порталі ГУРТ розміщено 21 повідомлення з тематики “організаційного розвитку ІГС”; - користувачі порталу залишили 19 коментарів щодо цих повідомлень; - 23 блогових записи регіональних експертів; - за даними сервісу Google Analytics сторінка “Ярмарок 2010” була переглянута 2573; - створено відеоканал на YouTube на якому було розміщено 80 відеоматеріалів загальною тривалістю 2 год. 55 хв; - станом на 20.12.2010р. загальна кількість переглядів цих відеоматеріалів становить 3229 разів.


Слайд 11

Контакти: Ресурсний центр ГУРТ Боярчук Тарас, менеджер проектів boyarchuk@gurt.org.ua 044 296 10 52 Проект реалізується Ресурсним центром ГУРТ у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та здійснюється Pact Inc


×

HTML:

Ссылка: