'

Презентація з дисципліни “Українська література” на тему “Моя улюблена книга”

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Презентація з дисципліни “Українська література” на тему “Моя улюблена книга” Підготувала Студентка ІІ курсу групи 207Ф Моісеєнко Крістіна


Slide 1

Американський письменник, сценарист, продюсер, журналіст, музикант, актор кіно . Ден Браун


Slide 2

Ден Браун народився 22 червня 1964 року в Екстер, штат Нью-Гемпшир в сім'ї викладача математики Річарда і музиканта Констанції Браун.  Він закінчив престижну академію "Філіп Екзетер Скул", після чого вступив до елітарного Амхерст-коледжу, де був активним членом товариства «Psi Upsilon». Браун випустився в 1986 році зі ступенем бакалавра за спеціальністю "Англійська мова та література", а останній рік навчання провів в Іспанії в Університеті Севільї, вивчаючи історію мистецтв. 


Slide 3

Бліс та Ден Браун Бліс Браун, дружина Дена - художник і мистецтвознавець, допомагає Брауну в його наукових дослідженнях. Вона супроводжує його в поїздках і дослідницьких подорожах. У 1995 році результатом спільної роботи подружжя стала книга-бестселер «187 чоловіків, від яких варто триматися подалі: путівник для романтично фрустрованих жінок». 


Slide 4

У 2005 році журнал The Time включив його в список ста найвпливовіших людей світу. У 2006 році преса повідомляла, що Ден Браун є найбільш високооплачуваним письменником в історії. За деякими оцінками, за рахунок продажу перших своїх чотирьох романів, включаючи «Код да Вінчі», і грошей за прокат однойменного фільму, він заробив від 250 до 300 мільйонів доларів.Передбачалося, що третій роман про пригоди професора Ленгдона буде називатися «Ключ Соломона», проте він був опублікований під назвою «Втрачений символ». За словами видавців, за першу добу в США, Канаді і Великобританії було продано більше мільйона екземплярів цієї книги.


Slide 5

Бібліографія   Цифрова фортеця [Digital Fortress] (1998) Точка обману [Deception Point] (2001) Ангели і демони [Angels & Demons] (2000) Код да Вінчі [The Da Vinci Code] (2003) Втрачений символ [The Lost Symbol] (2009) Серія книг про Роберта Ленгдона [Robert Langdon series]: Екранізації творів, театральні постановки: Код да Вінчі (2006)  Ангели і демони (2009)  - Втрачений символ (2012)


Slide 6

Секретний код прихований в роботах Леонардо да Вінчі ...Тільки він допоможе знайти християнські святині, що давали немислимі владу й могутність ...Ключ до найбільшої таємниці, над якою людство билося століттями, може бути знайдений ...У романі "Код да Вінчі" автор зібрав весь накопичений досвід розслідувань і вклав його в головного героя, гарвардського професора іконографії та історії релігії по імені Роберт Ленгдон. Зав'язкою нинішньої історії послужив нічний дзвінок, що сповістив Ленгдона про вбивство в Луврі старого хранителя музею. Біля тіла вбитого знайдена зашифрована записка, ключі до якої приховані в роботах Леонардо да Вінчі.


Slide 7

Роман виданий у квітні 2003 року видавництвом «Doubleday Group» (російське видання - видавництвом «АСТ», Москва, 2004). «Код да Вінчі» став продовженням іншого популярного роману Брауна 2000 року «Ангели і демони». Книга стала міжнародним бестселером: вона переведена на 44 мови і видана загальним тиражем більш ніж 81 мільйонів екземплярів. «Код да Вінчі» очолює список бестселерів журналу «Нью-Йорк Таймс», багато хто вважає роман кращою книгою десятиліття. Роман, написаний у жанрі інтелектуального детективного трилера, зміг пробудити широкий інтерес до легенди про Святий Грааль і місцем Марії Магдалини в історії християнства.


Slide 8

«Вітрувіанська людина» Леонардо да Вінчі. У романі тіло Жака Соньера, вбитого куратора Лувру, знаходять на підлозі музею в точно такій же позі, як на цьому знаменитому малюнку


Slide 9

Картина «Мона Ліза» суттєво допомогла в пошуках Святого Грааля


Slide 10

Картина «Таємна вечеря» також значно допомогла у пошуках Святого Грааля Роберту Ленгдону і Софі Неві


Slide 11

Улюблені цитати з книги: «Когда на вопрос не существует правильного ответа, есть только один честный выход из ситуации. Ни да, ни нет.Молчание.» «Библия не прислана к нам с небес по факсу». <...> – Библия – это творение человека, моя дорогая, а вовсе не Бога. Библия не свалилась с небес нам на головы. Человек создал эту историческую хронику смутных времен, а затем она прошла бесчисленное количество переводов, дополнений и переделок. В истории никогда не существовало подлинного варианта этой книги.» «Мы боимся того, чего не понимаем.» «Что есть вера, как не принятие того, что мы лишь считаем непреложной истиной, того, что мы просто не в состоянии доказать…?» «Избавься от ненависти. Прости тех, кто пошел против тебя.»


Slide 12

З захоплюючими почуттями згадуючи прочитану книгу я наполегливо рекомендую ії прочитати тим,хто хоче розширити свій кругозір і пізнання, особливо в історії та релігії.Інтелектуальний детектив, що перегукується з історичним романом від генія даного жанру! Це просто феєрія, вибух і торжество розуму! Чудова книга, яку так і хочеться перечитувати знову і знову, і відмовитися від прочитання просто неможливо. Звичайно, багато "спірно-релігійних" моментів, але ж кожен вибирає сам у що вірити. Ставитися до книги як до фантастики або ж як до джерела світла, пролитого на раніше непомітні речі. Середньовічна історія і захоплюючий сюжет зробили свою справу. Книга увійшла до списку бестселерів, і я вважаю це цілком гідно. Мені дуже захопила творчість Дена Брауна,що викликало бажання прочитати й інші його книги. Впевнена, буду у не й меншому захваті.


Slide 13

Дякую за увагу!


×

HTML:

Ссылка: