'

Презентація бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Презентація бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна ДЕСНЯНСЬКА ЦБС м.КИЄВА АВТОР: БІБЛІОТЕКАР 1 КАТЕГОРІЇ ОРЕХОВСЬКА Л.О.


Слайд 1

”Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою і спустошеною.” В. О. Сухомлинський


Слайд 2

Наша бібліотека існує з 1971 року і обслуговує 5,5 тисяч читачів. На сьогодні книжковий фонд бібліотеки складає близько 58000 екземплярів. Бібліотека має у своєму розпорядженні аудіо та відеоресурси. Ми працюємо: 11.00 - 18.00 п'ятниця – 13.00 – 18.00 вихідний – неділя останній день місяця – санітарний день


Слайд 3

Бібліотека обслуговує не тільки дошкільнят та учнів 1-9 класів. Багато цікавого для себе можуть у нас знайти їхні батьки, вчителі, а також юнацтво. Ми завжди раді усім нашим читачам!


Слайд 4

Бібліотека для дітей ім. Ю. Гагаріна – це культурний, освітній та інформаційний центр нашого мікрорайону. Наша бібліотека сьогодні – це повний комплекс бібліотечних послуг, сучасні інформаційні технології, оперативність, швидкість і якість по виконанню запитів користувачів. Наша бібліотека – це колектив кваліфікованих працівників.


Слайд 5

У відділі обслуговування читачів учнів 5-9 класів вам завжди допоможуть знайти потрібну літературу і підібрати необхідну інформацію працівники абонемента Островна Галина Пилипівна та Ореховська Лариса Олександрівна Найбільшим попитом користується пригодницька, довідкова та література за шкільною програмою


Слайд 6

Коли навкруги вирує життя, тут, у затишній прохолоді, розташувалися тисячі примірників різноманітної літератури. Варто тільки відкрити одну із книг і ти одразу ж поринеш у світ пригод, фантастики чи казки.


Слайд 7

На всі запитання вам завжди знайде відповідь бібліотекар читальної зали Найдьонова Раїса Федорівна Педагогам бібліотека пропонує методичну літературу, зокрема періодичні видання: “Позакласний час”, “Шкільний світ”, “Виховна робота в школі”, “Мистецтво в школі”, “Дивослово”, “Всесвітня література та культура”.


Слайд 8

З найменшими читачами бібліотеки завжди із задоволенням поспілкується працівник відділу обслуговування читачів дошкільників та учнів 1-4 класів (абонемент) Вершиніна Софія Миколаївна Вміє організувати роботу гуртка любителів природи “Струмочок” працівник читальної зали молодшого відділу Людмила Володимирівна Корнійчук. Члени гуртка із задоволенням приймають участь у різноманітних вікторинах, дізнаються багато нового для своїх уподобань.


Слайд 9

“Кімната казок” напрочуд затишне місце. Тут панує атмосфера казковості, де діти можуть себе органічно відчути у світі казки. Чудово доповнить їхні враження і дитячий кінозал.


Слайд 10

В цій же кімнаті проводяться заходи, приурочені до народних свят та різноманітних обрядових дійств. Таким чином, діти долучаються до народної культури, знайомляться з традиціями українського народу. Головним організатором бібліотечних заходів позашкільної роботи є головний бібліотекар Островна Галина Пилипівна.


Слайд 11

Бібліотека активно співпрацює з учнями і вчителями музичної школи № 24. Учні музичної школи являються не тільки читачами нашої бібліотеки, а й активними учасниками різноманітних заходів.


Слайд 12

Заняття лекторію з мистецтва “Палітра” Святкування ”Масляної”. Заочна подорож до Літературно-меморіального дому-музею Т. Г. Шевченка. Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Бондаренко Анною Іванівною.


Слайд 13

Бібліотека має у своєму розпорядженні доступ до Інтернету, де читачі з допомогою працівників бібліотеки можуть відшукати потрібну інформацію і ознайомитися з останніми надходженнями до інформаційної мережі.


Слайд 14

Інформаційні зони


Слайд 15

Зацікавились? Тоді – гайда до бібліотеки! Знайти нас дуже просто. Головним орієнтиром є відомий всім мешканцям Лісового масиву кінотеатр “Росія”. Саме навпроти нього, у дев'ятиповерховому будинку, знаходяться дві бібліотеки. Однією із них і є наша бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна.


×

HTML:

Ссылка: