'

Як ми в Інтернет ходили

If you like this presentation – show it...

Slide 0

Як ми в Інтернет ходили Тренінг “Інноваційні зміни в бібліотеці” 2011 рік, червень Учасники, директори: Березнегуватської ЦБС Доманівської ЦБС Врадіївської ЦБС Очаківської ЦБС Первомайської ЦБС Веселинівської ЦБС Еланецької ЦБС Миколаївської ЦБС Братської ЦБС


Slide 1

 ”Ми, навчимо вас правильно використовувати інтернет-ресурси в своїй діяльності і в роботі з читачами. А ще – оцінити переваги доступу до світової мережі інформації і визначити його важливість на етапі сучасного розвитку бібліотек.” Наталія Моісєєва,координатор регіонального тренінгового центру


Slide 2

Наш тренер Мар'яна Ярмоленко М.Г Скриль В.М. Друзь А.І. Васькова Я.А.


Slide 3

Наш тренер Лариса Яблонська Н.С. Семенова Л.О. Котляр Л.Л. Тітова Л. М.


Slide 4

Бондаревська Ілона Левченко Світлана


Slide 5

Навчання без відриву від виробництва Намагаємось з такої бібліотеки зробити таку Юстас-Алексу : Дошукую останню книжку, дійшла до Африки! Всіх знайшла і на тому кінці світу Хочу тобі сказати по секрету,боялась я цього Інтернету. Мозковий штурм удався!!!


Slide 6

Як іще вам розказати, що іще вам показати, щоб могли ви все пізнати.


Slide 7

Наші суворі будні Зате тепер ми с комп’ютером на “ти”!


Slide 8

-Голубушки ви мої! Ви куди? - Куди послали,в Інтернет... В Інтернет


Slide 9

Наші враження від тренінгу - Чудово, змістовно, креативно! Досвід безперечний! Вражаюче! Накопичення знань колосальне! Організація тренінгу, СУПЕР!!!


Slide 10


Slide 11

Колись люди рахували Лиш на власних пальцях Бо на інше, щось складніше, Не було ще смальцю. Та проходили століття, І розум мінявся Не стояв прогрес на місці, Стрімко розвивався. Палички, вузли, зарубки Пройшли чередою Рахівниця й калькулятор Сплили за водою. Ода еволюції НЕТУ Тренерам тренінгу присвячується Потім генію одному Щось вночі наснилось, І настала нова ера, Бо «воно» з’явилось! Таке дивне. Ще й квадратне, Купу клавіш має І екраном так нахабно До людей моргає. Щось пищить, гуде і блима - Страшно підступити. Хто його, це чудо знає? Може ще й вкусити! Автор: Якубенко Антоніна


Slide 12

Хтось сміявся. Хтось боявся, «Воно» ж прижилося, «Павутиною» тихенько Світом розповзлося. І тепер життя без нього Годі й уявити У майбутньому без нього Нічого й робити. Тож директори районні За парти сідають, Бродять бідні Інтернетом І тести складають. Стогнуть, плачуть. Та уперто Долають науку, І зі стійкістю приймають Комп’ютерні муки. Як насіння розлузають Слайди й анімацію, І за іграшки склепають Важку презентацію Вас тянет в Интернет? Вы подхватили вирус!


Slide 13

А було ж... В очах тривога. Сум і безнадія. Та це ж жах! Та я не зможу! Та я не зумію! В голові суцільна каша Навпіл з вінегретом, Яндекс бігає за Гуглем, Співають дуетом. Там веб-сайти з інтерфейсом В хованки гуляють. Сторінки із «Паверпоінтом» У «квача» ганяють. Там веб-сайти з інтерфейсом В хованки гуляють. Сторінки із «PowerPoint» У «квача» ганяють. «Однокласники» й «В контакті» Водять хороводи! Очі хрестиком надвечір, Рука права, як колода... Та бібліотечні пані Будь що подолають Інтернет їх не зламає І не залякає!!! Кто-то обращается за помощью к Богу, кто-то - к блогу.


Slide 14

Нас хоч в космос запускайте – Навіть не здригнемось. Після тренінгу такого Ми й там приживемось! І це зараз! А що ж буде В наступному році? Ми таких висот досягнемо – Білл Гейтс буде в шоці! Тяжелая интернет-зависимость - это когда ты выходишь из интернета, а он из тебя нет.


×

HTML:

Ссылка: