'

Книга-джерело знань

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Книга-джерело знань


Слайд 1

???Загадки???


Слайд 2

Не кущ , а з листочками, Не сорочка , а зшита, Не людина , а говорить.


Слайд 3

“Мозковий штурм” Книжка Папір Малюнки Ілюстрації Розум Навчання Мудрість Знання


Слайд 4

Народні прислів’я: Книга – це міст у світ знань. Книгу прочитав – на крилах політав. Хліб наснажує тіло, а книга – розум.


Слайд 5

Складання і обговорювання прислів’їв


Слайд 6

“Яке значення книги в житті людини? А чи варто над цим задумуватися? Адже ми не питаємо себе, яке значення має для нас хліб і повітря?”


Слайд 7

Пам’ятка “Для чого потрібна людині книга” Якщо тобі потрібен співрозмовник – бери книгу. Якщо ти сумуєш – відкрий книгу. Тобі необхідна порада – знайди її в книзі. Потрібен друг – подружися з книгою. Хочеш стати справжньою людиною – читай книгу.


Слайд 8

Читання – найкраще навчання Як називають затишний дім , у якому живуть ці чарівники-всезнайки?


Слайд 9

Як звати господаря цього закладу?


Слайд 10

ТЕСТ Читальна зала – це… а) зала у бібліотеці, в якій читають журнали, книги , газети , що є в одному екземплярі; б)зала, в якій відбуваються різні вистави; в) зала, в якій чекають відвідувачі.


Слайд 11

Абонемент – це… а) відділ бібліотеки , у якому зберігаються книги; б) відділ бібліотеки , у якому видають книги додому; в) відділ бібліотеки, у якому можна купити книги.


Слайд 12

Формуляр - це… а) книжка , у якій записують пропозиції і скарги; б) невеличка книжка , що є в бібліотеці в одному екземплярі; в) невеличка книжка, заведена на всіх відвідувачів бібліотеки, у яку вписують дані , про взяті книги.


Слайд 13

Книжкова лікарня - це.. а)приміщення бібліотеки , у якому ремонтують пошкоджені книжки; б)приміщення бібліотеки , яке можуть відвідувати тільки лікарі; в) приміщення бібліотеки , у якому зберігаються книжки про медицину.


Слайд 14

Абонент – це.. а) людина , яка видає книжки; б)людина , яка користується бібліотечними книгами, журналами , газетами; в)людина , яка купує книжки для бібліотеки.


Слайд 15

Каталог - це… а)перелік творів , наявних у бібліотеці , складений у певному порядку ( за алфавітом , за темами); б) перелік книг ; в) перелік працівників бібліотеки.


Слайд 16

Пам’ятка “Правила читача” Беріть книгу чистими руками. Не перегинайте книжку, від цього випадають сторінки. Не кладіть у книжку олівців, ручок та інших предметів, від цього вона рветься. Не загинайте сторінки, а користуйтеся закладками. Не читайте книжку під час уживання їжі. Обгорніть книжку й вона довше вам служитиме.


Слайд 17

Обов’язки читача: Здаю книжки, коли пообіцяв, завжди додержую слова. Якщо не встигаю здати книжку вчасно, неодмінно попереджаю бібліотекаря. Якщо книжка пошарпана і з вирваними сторінками, сам її “підлікую”, а тоді здаю. Пам’ятаю, що бібліотека любить тишу, не сміюся, не розмовляю голосно, не смічу. Не забуваю сказати бібліотекареві “дякую” і “до побачення”.


Слайд 18

Люба дитино! До тебе це слово! Перед тобою – скарбниця чудова, Мудрих порад невичерпне джерельце. Книгу люби і душею, і серцем. Тож черпайте знання із книг, пийте цю живильну воду, і ви неодмінно виростете справжніми людьми.


×

HTML:

Ссылка: