'

Книга в моєму житті

Понравилась презентация – покажи это...
Слайд 0

Книга в моєму житті Творча робота учениці 9-А класу ЗОШ №5 м.Токмака Дерези Юлії


Слайд 1

Книга - це посудина, яка нас наповнює, але сама не порожніє. А. Декурсель


Слайд 2

Книга – вірний товариш Книга – це вірний товариш кожної людини. На протязі всього життя вона є її незамінним супутником. Книга нас виховує, вчить або просто приносить естетичне задоволення.


Слайд 3

Мої перші казки Знайомимось ми з нашим вірним товаришем ще з раннього дитинства. Казки, які читала нам матуся, а згодом ми й самі, виховували найкращі риси: доброзичливість, чесність, працелюбність, ввічливість, тощо; формували перші поняття про міцну дружбу та любов. Тобто, книга становила нас на правильний шлях, шлях добра.


Слайд 4

Книга на екрані Мабуть, багато з нас віддали б перевагу телебаченню, але ніколи ніщо не замінить книгу в нашому житті, бо те, що написано, буде завжди відрізнятися від того, що ми побачимо на екрані. Все ж таки, режисер – людина зі своїм баченням світу. Також, на мою думку, ніщо так не псує прочитання книги, як перегляд кінофільму, знятого за її мотивами.


Слайд 5

Читач завжди обирає книгу, яка припала до його серця, а книга при цьому обирає читача. Вона є віддзеркаленням на даний момент стану душі людини.


Слайд 6

Взявши книгу, я починаю перегортати її сторінки; відчуваю смак нових вражень, подорожей в інший світ; уявляю автора, його переживання, почуття, стукіт серця при написанні твору. Для мене перші рядки книги завжди були основою хорошого тексту. Вони є вирішальними в моєму виборі: читати твір далі чи не читати? Але, іноді, перші рядки вводять в оману. Адже все цікаве починається з таємничого, романтичного, взагалі неймовірного початку…


Слайд 7

Я люблю читати хороші, правдиві книги, бо вони дозволяють за декілька днів пережити чуже життя і набути життєвого досвіду. Під час читання ми перевтілюємося в героя твору, живемо його бідами та радощами, турботами і успіхами, разом з ним робимо життєві відкриття та висновки з них. Життєвий досвід героя книги залишається з нами. Він допомагає нам приймати рішення в реальному, не книжковому житті.


Слайд 8

Прочитати і зрозуміти книгу - це означає, на мій погляд, подорослішати, стати мудрішим. Іноді, вчасно прочитаний твір є великою вдачею, бо він здатен змінити життя, як не змінить його ні один товариш або наставник.


Слайд 9

Мої найулюбленіші книги


Слайд 10

Читайте книги, бо це один із найкращих витворів людства. А також, завжди пам’ятайте слова Олександра Блока: « Книга - велика річ, поки людина вміє нею користуватися».


×

HTML:

Ссылка: